Δρομολόγια αστικών γραμμών
Λεωφορείο Γραμμή 1: (ΠΕΚΕΒ ?’ΑΓΙΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ-ΕΡΥΘΙΑΝΗ ? ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΓ. ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΛΑΤΟΜΙ – ΛΕΤΣΑΙΝΑ – ΙΚΑ – ΑΓ. ΙΑΚΩΒΟΣ ? ΛΙΜΑΝΙ-ΝΟΧ- ΚΟΝΤΑΡΙ ?TOYOTA -MY MARKET -ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ) ξεκινάει στις 7:00 .
Λεωφορείο γραμμή 2 : ( LA BUSSOLA -NOX- ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ- ΣΤΑΣΗ ΦΩΚΑ- ΒΕΡΙΤΗ- ΦΑΡΚΑΙΝΑ ?ΚΟΝΤΑΡΙ ? MY MARKET – ΦΡΑΓΚΟΒΟΥΝΙ-ΘΥΜΙΑΝΑ ΣΚΑΛΕΣ- ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΚΑΡΥΕΣ) ξεκινάει στις 7:15.
Λεωφορείο γραμμή 3 : (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΟΜΑΧΑΛΑΣ ? ΠΑΝ. ΒΟΗΘΕΙΑ- ΓΙΑΛΟΥΡΙΚΑ ? ΦΥΛΑΚΕΣ- ΑΓ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ? ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ? ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ? ΕΥΡΕΤΗ ? ΧΡΙΣΤΟΣ ) ξεκινάει στις 7:05
Λεωφορείο γραμμή 4 : ( ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΙ- ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ- ΑΤΣΑΛΗ- ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΛΟΥΒΑ-ΒΑΓΙΑ-ΚΑΡΑΒΕΛ-ΘΥΜΙΑΝΑ- ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ) ξεκινάει στις 7:35
Ανταποκρίσεις :
Λεωφορείο γραμμή 5 : (ΔΑΦΝΩΝΑΣ ? ΒΕΡΒΕΡΑΤΟ ? ΓΡΟΥ – ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΙ ) ξεκινάει στις 7: 05
Λεωφορείο γραμμή 6: ΚΑΡΥΕΣ ξεκινάει στις 06:50